Vienkārši fakti, kurus tev derētu zināt!

Cilvēki pēc dabas ir tik ļoti ziņkārīgi,tāpēc kāpēc gan nepalasīt pāris faktus, lai apmierinātu savu ziņkārību?
Kaut kādi fakti ar mazliet cinisma pieskaņu.

interesanti fakti

1.Neatkarīgi no papīra lapas biezuma, to nekādi nevar salocīt vairāk kā 7 reizes

2. Jūties vārgs? Tam ir labs pamatojums. Cilvēkam ir mazāk muskuļu kā niecīgam tauriņu kāpuram.

3.Vairākās seno Austrumu valstīs tu nedrīkstēji kutināt ne sevi, ne citus, jo tā tika uzskatīta par grēcīgu un lieku uzbudināšanos.

4.Otrā pasaules kara laikā, lai taupītu metālu, visādu veidu apbalvojumus balvas izgatavoja no koka. Nabadzīgas skolas to vēl joprojām dara.

5.Ar diezgan ironisku nokrāsu, Amerikāņu ražotais prezervatīvs “Ramzes” ir nosaukts Ēģiptes faraona vārdā, kuram bija vairāk kā 160 bērnu.

6. Jūties, ka esi kaut ko jau dzīvē sasniedzis? Padomā vēlreiz, jo kad Sers Isaaks Ņūtons atklāja zemes pievilkšanas spēku- viņš bija tikai 23. gadus vecs. Tagad pasaki man – ko dzīvē esi sasniedzis tu?

7.Senie ēģiptieši mācīja pērtiķus apkalpot viņus pie galda. Redzot to, kādi ir mūsdienās daži viesmīļi,teiktu, ka viņiem ir izdevies.

8.Padomā divreiz, kad prasi kaut ko ar daudz cukura, jo izrādās, ka vienā kilogramā citronu ir vairāk cukura nekā kilogramā zemeņu.

9.Jūlijs Cēzars valkāja tā saucamo lauru vainagu,lai slēptu to, ka ir plikpauris, tā kā, ja kādreiz sāksi zaudēt matus – izliecies par Cēzaru.

10.Ja senajā Ēģiptē operācijas laikā pacients mira,tad ķirurgam tika nogrieztas rokas. Varbūt tādu likumu vajag atgriezt.

11. vīrieši senajā Romā dodot zvērestu lika roku uz saviem sēkliniekiem. Zinot to, ka parasti pie kādas problēmas rašanās to risināja ar kāda konkrēta orgāna nociršanu, minu, ka varbūt šajā gadījumā nocirta…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s