Dažādi fakti!

flote

1. Pēc tam, kad populārais mūziķis Kanje Vests pārtrauca Teilores Sviftas pateicības runu mūzikas apbalvošanā, komēdiju kanāls ‘‘Comedy Central” nospēlēja slavenā seriāla South Park epizodi, kurā tiek izsmiets Kanje Vesta egoisms, četras reizes pēc kārtas!
2. Lai izaudzētu bārdu karaliskajā jūras flotē, tev vajag aizpildīt iesniegumu, kas atļauj beigt skūties. Kad iesniegums ir pieņemts, tad jūrniekam tiek dotas divas nedēļas, kuru laikā viņam ir jāaizaudzē bārda. Šo bārdu pēc tam novērtē galvenie oficieri – vai tā ir gana laba, vai arī tā nav tā vērta un tā ir jānoskuj.
3. Dienvidslāvijas Aleksandrs pirmais atteicās ierasties uz pasākumiem, kas notika otrdienās, jo trīs viņa ģimenes locekļi bija nomiruši tieši otrdienā. Pēc tam, kad viņš tomēr tika piespiests piedalīties publiskā pasākumā otrdienā – viņš tika nogalināts.
4. Kāds bezpajumtnieks Ņujorkā vārdā Gangaram Mashes, regulāri dodas uz restorānu, kur pasūta dārgu ēdienu un pēc tam atsakās par to maksāt. Par to viņam tiek piespriests 3.gadu cietumsods, kur viņam tiek dotas 3 maltītes dienā un tīra gulta. Viņš saka, ka ilgākiem termiņiem smagākus noziegumus neveiks, jo negrib, lai kāds ciestu.
5. Miljonārs Hovards Lutnicks ziedoja vairāk kā milj. dolāru savai universitātei, jo tā bija tik saprotoša pēc tam, kad abi viņa vecāki nomira no vēža, ka atļāva viņam mācīties četrus gadus bez mācību maksas!
6.  Latvijā cilvēki visvairāk un visbiežāk naudu aizņemas no ferratum.lv un citām ātro kredītu kompānijām!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s